(+420) 606 570 570
9.00 - 16:00 denně

Konstrukce

Tento systém je používán k vybudování celého obvodového pláště budovy včetně vnitřních příček, podlahy a střechy. Purpanel-osb je ekologickým a nízko energetickým produktem s minimalizací tepelných mostů a lehkou montáži na staveništi.

Oproti dřevostavbám nabízí systém purpanel-osb daleko méně mezer ve stěnách a nabízí tím lepší kvalitu vnitřního ovzduší, snížení znečišťujících látek. Stavby zůstanou chladnější v létě a teplejší v zimě.

Základní informace

Každý dům se dá dle potřeb zákazníka jakkoliv upravit, tak samo i dispozice a finální umístění oken. Musíme brát také v potaz geografickou polohu budoucího domu.

Dispozice

Dispozici je možno upravit dle přání každého zákazníka, nejsme omezení velikostí jednotlivých místností.

Odhadovaná cena

Cena se může lišit dle použitých materiálů a technologických postupů. Cena je za hrubou stavbu bez oken a dveří. Předběžná cena za takovou stavbu je přibližně 745 900 Kč včetně DPH (na zemních vrutech) a 857 900 Kč včetně DPH na základní desce.

Informace k dokončení

Po uhrazení zálohy na materiál a jeho dodání na místo stavby nám začíná běžet předem stanovená lhůta pro dokončení a předání hrubé stavby zákazníkovi. Vždy máme vše hotovo do jednoho měsíce.