(+420) 606 570 570
9.00 - 16:00 denně

Stavíme domy již od roku 1993

Modrení bydlení pro moderní rodiny.

Jsme moderní stavební firma s kvalitním zázemím a dlouholetými zkušenostmi. Naší specializací se v posledních letech stala montáž domů pomocí systému SIPS.

Prohlédnout video..

Více než 25 let praxe

Zavolejte nám i s vašim projektem!

606 570 570

113

Projektů

145

Klientů

548

Vizualizací

178450

Hřebíků

Spokojenost

Snažíme se každému zákazníkovi vyjít maximálně vstříc, a proto začínáme vždy tím, že se pokusíme získat představu a přenést jí co nejpřesněji do technického výkresu.

Kvalita

Používáme certifikovaný stavební systém SIPS, který je vyvinut a vyráběn přímo v České republice. Díky tomuto faktu je systém opravdu levný a my máme veškerou podporu ze strany výrobce vždy po ruce.

Cena

Jelikož je výstavba domu pomocí stavebního systému SIPS opravdu rychlá a efektivní dokážeme díky tomu stlačit cenu za práci opravdu nízko. Až dvě třetiny méně staveništního odpadů, než u klasických dřevostaveb.

Co vše dokážeme poskytnout?

Od vizualizace po realizaci.

" Nakreslíme s vámi plány, vytvoříme projekt, předvedeme vizualizaci a pomůžeme s vyřízením všech stavebních povolení. "

Výstavba

Od základů až po hrubou stavbu.

" Máte nápad a potřebujete ho přenést na papír, který bude obsahovat všechny náležitosti pro povolení stavby? Pro nás vůbec žádný problém. "

Projekt

Od vize až po technický výkres.

" Chcete překvapit manželku novým domem, nebo si nedokážete vše barevně představit? Pomůžeme vám s vytvořením vizualizace podle vašeho přání. "

Vizualizace

Musíte mít ve všem jasno

" Pomůžeme a poradíme s jakoukoliv otázku skrze problematiku modulárních domů, které jsou budovány stavebním systémem SIPS. "

Poradenství

Máte otázky a potřebujete pomoct?